Komunikat prasowy

Najpopularniejsze sosy do pieczeni KNORR teraz dostępne w słoikach

2010-05-13

Bez sosów nasza kuchnia byłaby uboższa. To właśnie one nadają daniom wyrazisty smak i kuszą zapachem, który do spróbowania potrawy skłoni nawet najbardziej opornych niejadków. Na polskich stołach na dobre zagościły dwa rodzaje sosów do pieczeni – jasny i ciemny, których można używać do mięs, jak i do dań warzywnych. Teraz oba warianty smakowe są dostępne także w wygodnych w użyciu słoikach.

Receptura jest dokładnie taka sama, jak cenionych sosów w saszetkach. Sosy w szczelnie zakręcanych słoiczkach są idealnym rozwiązaniem dla osób, które często z nich korzystają. W słoiku znajduje się, aż 10 porcji ulubionych sosów Polaków. Sugerowana cena detaliczna  za porcję w porównaniu ze standardowymi sosami Knorr w saszetkach jest o 15% niższa.  

Sos do pieczeni jasny Knorr

Sos do pieczeni jasny Knorr ma szeroki wachlarz zastosowań. Jest idealnym dodatkiem do ryżu, warzyw, ale przede wszystkim do pieczeni i wszelkiego rodzaju potraw mięsnych. Jego doskonale dobrana kompozycja smakowo-zapachowa wydobywa z dań to, co najlepsze. Możemy go stosować wedle własnego uznania lub skorzystać z przepisu na opakowaniu i przygotować pyszny sos żurawinowy. Wystarczy pół cytryny, pomarańcza, żurawina, imbir, cebula i czerwone wino, aby stworzyć kompozycję, która zmotywuje domowników do niezwykle punktualnego stawienia się w kuchni.

Sos do pieczeni ciemny Knorr

Intensywna, karmelowa barwa i aromat cebuli, czosnku, majeranku i czarnego pieprzu to cechy charakteryzujące Sos do pieczeni ciemny Knorr. Jest doskonałym dodatkiem do pieczeni czy gulaszu, a jednocześnie stanowi bazę do przygotowania innych sosów nadając im smak i aromat, jakiego najbardziej potrzebujemy. Można go również wykorzystać, jako podstawę sosu śliwkowego, do którego dodajemy suszone śliwki oraz cebulę. Dzięki temu urozmaiceniu otrzymujemy sos idealny do smażonego, pieczonego lub duszonego mięsa.  

 

Sugerowana cena detaliczna:
Sos ciemny do pieczeni Knorr  –
4,37 zł
Sos jasny do pieczeni –
4,37 zł      

Zapraszamy na: www.knorr.pl