Komunikat prasowy

Sukces produktów Knorr w konkursie "Złoty Paragon 2014”

2014-05-28

Hurtownicy i detaliści nagrodzili aż 2 produkty Knorr w prestiżowym konkursie „Złoty Paragon 2014”: Barszcz czerwony Ekspresowy Knorr oraz Fix Knorr Spaghetti Bolognese. Tym samym wskazali najbardziej konkurencyjne produkty na rynku.

„Złoty Paragon 2014 – Nagroda Kupców Polskich” to plebiscyt organizowany już po raz czwarty przez miesięcznik HURT & DETAL, czyli prestiżowe pismo z branży FMCG. Do konkursu mógł być zgłoszony każdy produkt, który znajdował się na półkach sklepowych w roku 2013. Czytelnicy typowali zwycięskie produkty w 47 kategoriach. Wyniki ogłoszono na uroczystej gali 22 maja 2014.

Barszcz czerwony Ekspresowy Knorr wygrał w kategorii „Produkty sypkie”. Opracowana przez szefów kuchni Knorr kompozycja suszonych warzyw, ziół i przypraw jest gwarancją najwyższej jakości oraz wyjątkowego smaku. Co ważne, Barszcz czerwony Knorr jest prosty i szybki w przygotowaniu, co pozwala cieszyć się jego głębokim aromatem niemalże natychmiast. W kategorii „Fixy i sosy instant” wyróżniony został Fix Spaghettii Bolognese, który pozwala konsumentom na przyrządzenie pysznego, gęstego, idealnie przyprawionego sosu. To receptura stworzona z myślą o wszystkich wielbicielach dań makaronowych smakujących jak w słonecznej Italii.

Pyszne propozycje podania z wykorzystaniem Fixu Spaghetti Bolognese oraz Barszczu czerwonego Knorr znajdują się na stronie www.przepisy.pl oraz w ramach programu kulinarnego marki „Prosty przepis na dziś”.

Tagi