Naturalnie Smaczne

Fast food w wersji home made

2016-06-15

Pyszny burger z kawałkiem soczystego mięsa, czy chrupiące, złociste frytki, to małe przyjemności na które każdy z nas ma czasami ochotę. Nie oznacza to jednak, że zawsze w takiej chwili musimy specjalnie wychodzić z domu – wystarczy, że nieco wcześniej sprawdzimy jak przygotować popularne potrawy kojarzone z fast foodem we własnej kuchni.

Kulinarne łamigłówki, czyli co kryje się pod obco brzmiącymi nazwami potraw

2016-05-11

Każdemu z nas zapewne nie raz zdarzyło się zatrzymać nad kartą dań w restauracji przez dłuższą chwilę, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co kryje się pod wyjątkowo dla nas brzmiącą nazwą potrawy. W takich momentach, z jednej strony odczuwamy ciekawość, ale z drugiej obawę: jak się tę nazwę wymawia? Czym to się je? A jak to smakuje? Te i inne pytania budzić mogą w nas wątpliwości,...

Żywność wygodna bez dodatków? To możliwe

2016-04-04

Współcześnie coraz większą wagę przywiązujemy do zdrowego stylu życia. Decydując się na zakup danego produktu, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na składniki, z jakich został on przygotowany. Część produktów dostępnych na rynku wciąż opiera się na składnikach, które budzą nasze wątpliwości, jednak pojawia się dla nich coraz więcej alternatyw.

Zapiekaj ze smakiem – naturalnie!

2016-03-11

Ta ciepła, aromatyczna i syta przekąska, to prawdziwa królowa kuchni włoskiej. Jej najpopularniejszą wersją jest dobrze znana smakoszom wyśmienitych potraw lasagne. O czym mowa? O wielbionej nie tylko w Italii - zapiekance!

Kocioł smaku, czyli czas na pyszny gulasz!

2016-02-25

Sycące danie obiadowe, które nie wymaga skomplikowanego przyrządzania? Odpowiedź jest prosta - gulasz! To jednogarnkowa potrawa, która sprawdzi się zimową porą, gdy chętniej sięgamy po rozgrzewające nas posiłki. ...