Fixy

Nudel zupa, karminadle, a na deser moczka, czyli kuchnia po śląsku

2016-12-08

Kuchnia śląska jest pyszna i zaskakująca w swoich regionalnych nazwach. Rolady, kluski śląskie, modra kapusta... na samą myśl chce się zrobić przerwę na obiad! Czas zatem poznać przepisy, które sprawdzą się podczas zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

5 sposobów na witaminy w zimowej diecie

2016-12-05

Za oknem zimno, wokół wszyscy kaszlą, kichają i zarażają wirusami. W tym czasie niezwykle ważna jest zbilansowana dieta, pełna witamin i składników odżywczych. To się naprawdę opłaci! Warto nie poddawać się i mimo, że półki w warzywniaku stają się coraz uboższe, włączać do diety produkty, które dostarczą nam witamin i składników mineralnych. ...

Nowe szaty królów, czyli Fixy w nowych opakowaniach

2016-10-06

Odkąd Knorr wprowadził na rynek Fixy, a stało się to w 1993 roku, produkty te zyskały ogromne grono wiernych konsumentów, pomagając Polakom przygotowywać szybko i prosto doskonałe w smaku dania. Teraz produkty zyskują nowy wygląd, gwarantując ten sam doskonały smak.

1 października - Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu. PrzyGOTUJ wersję wege

2016-09-30

Dla niektórych to rodzaj diety, dla innych - sposób na życie. 1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu.

Złoty Paragon 2016 – marka Knorr ponownie nagrodzona

2016-07-08

Marka Knorr znalazła się w gronie zwycięzców tegorocznej edycji renomowanego konkursu „Złoty Paragon 2016 – Nagroda Kupców Polskich” organizowanego przez miesięcznik „Hurt i Detal”. Nagrodą uhonorowany został Fix Spaghetti Bolognese Knorr. Produkty sygnowane logo Knorr doceniają konsumenci, jak również hurtownicy i detaliści, o czym świadczyć może nagroda przyznana w konkursie...