Komunikat prasowy

Sałatkowy konkurs marki Knorr

2011-05-24
Sałatkowy konkurs marki Knorr

Specjalnie dla fanów ciekawych i oryginalnych smaków marka Knorr przygotowała niecodzienny konkurs. Zasady są proste. Złap do salaterki wszystkie składniki wybranej sałatki i wygrywaj smaczne nagrody, m.in. gotowanie pod czujnym okiem profesjonalnego szefa kuchni. Gra dostępna jest na profilu http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad lub na stronie www.przepisy.pl.

Salaterka to tytuł konkursu i jednocześnie gry, w którą warto zagrać, aby każdego dnia skorzystać z szansy na wygranie zestawu produktów marki Knorr. Zasady gry są proste. Na początku należy wybrać jedną z dwóch postaci, w którą chce się wcielić. Do wyboru jest Żak Lazur oraz Majka Hawajka. Postaci symbolizują dwa nowe smaki sosów sałatkowych 2w1 Knorr: Lazurowy oraz Hawajski.

 Gra polega na zbieraniu składników potrzebnych do skomponowania danej sałatki. Każdego dnia 10 osób, które osiągną najlepszy wynik zostanie nagrodzonych zestawem produktów marki Knorr. Na tym jednak zabawa się nie kończy – konkurs ma II etap. Aby wziąć w nim udział, należy zamieścić na portalu www.przepisy.pl przepis na sałatkę oraz jej zdjęcie. Autorzy 10 najciekawszych przepisów wezmą udział w lekcji gotowania z szefem kuchni marki Knorr, Piotrem Murawskim. Zatem do dzieła!

Załączniki

Salaterka.jpg
image75,9 kB
Salaterka 2.jpg
image72,9 kB
Salaterka 3.jpg
image138,1 kB
Salaterka 6.jpg
image118,5 kB