Komunikat prasowy

Kulinarne prezenty z okazji Dnia Dziecka

2011-05-30
Kulinarne prezenty z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka marka Knorr przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania są praktyczne akcesoria kuchenne. Aby wziąć w nim udział wystarczy stworzyć przepis na niebanalną potrawę dla dziecka, zrobić jej zdjęcie i umieścić na stronie www.przepisy.pl w specjalnej aplikacji konkursowej w zakładce Konkursy. Dostęp do konkursu możliwy jest również na profilu http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad.   

Konkurs z okazji Dnia Dziecka organizowany przez markę Knorr startuje 30 maja 2011 i potrwa do 1 czerwca. W tym czasie każdy internauta ma możliwość opracowania i umieszczenia w sieci własnego przepisu dedykowanego młodym domownikom. Jego treść wraz ze zdjęciem należy umieścić na stronie http://www.przepisy.pl/dzien-dziecka. Dostęp do aplikacji możliwy jest również z profilu „Co dziś na obiad” na Facebooku - http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad.

Trzy najciekawsze przepisy wybrane przez jury zostaną nagrodzone. Autor pierwszego miejsca otrzyma blender oraz toster, drugiego – zestaw garnków marki Tefal, a trzeciego – torbę termiczną idealną na upalne dni, wypełnioną produktami marki Knorr. Zapraszamy do zabawy!

Załączniki