Komunikat prasowy

Z pasji do kuchni – nowy serwis kulinarny przepisy.pl

2011-06-07
Z pasji do kuchni – nowy serwis kulinarny przepisy.pl

Szukasz inspiracji na niebanalny posiłek? Uwielbiasz wymieniać się z innymi swoimi doświadczeniami kulinarnymi? Lubisz przepisy w formie wideo? A może po prostu nie potrafisz gotować i potrzebujesz pomocy? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, serwis www.przepisy.pl powstał właśnie dla Ciebie.

Najsmaczniejsze miejsce w sieci

Przepisy.pl to portal dedykowany amatorom kuchni, poszukiwaczom kulinarnych inspiracji, blogerom wymieniającym się swoimi doświadczeniami oraz wszystkim, którzy potrzebują porad, jak rozwinąć swój talent kulinarny. Co sprawia, że jest on tak wyjątkowy?

Dyktuj kulinarne trendy

Na stronie www.przepisy.pl znajdziesz bogatą bazę porad kulinarnych oraz przepisów zarówno w formie tradycyjnej jak również wideo. To prawdziwa kopalnia wiedzy przydatnej każdemu miłośnikowi gotowania. Eksperci marki Knorr oraz  blogerzy publikują swoje przepisy na oryginalne, a zarazem proste w przygotowaniu dania. Dzielą się poradami jak ułatwiać sobie życie w kuchni, jak przygotować lub przechować składniki dań. Dzięki ich wskazówkom zwykły obiad zamieni się w wyśmienitą potrawę.

Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może również dodać swój przepis albo udzielać porad kulinarnych innym osobom. Użytkownicy mogą uznać Twój przepis za ciekawy, a Ty sam – możesz stać się autorytetem kulinarnym dla innych pasjonatów gotowania. Im więcej wartościowych przepisów zamieścisz, tym więcej punktów znajdzie się na Twoim koncie. W ten sposób każdy może zostać kulinarnym specjalistą i inspirować do samodzielnych smacznych przygód pozostałych użytkowników!

Na przepisy.pl stworzysz też swój profil, gdzie przechowasz wybrane przez siebie przepisy, porady i ulubione artykuły tematyczne umieszczone na portalu. Tu tez możesz wybrać mistrzów kuchni, o których aktywności chcesz być informowany.

W nowym serwisie przepisy.pl znajdują się również dedykowane sekcje, zawierające aktualności kulinarne, czyli inspiracje związane z porami roku czy wydarzeniami z kulinarnego kalendarium. Tu dowiesz się jak przyrządzić wspaniałą sałatkę, co zrobić, żeby dziecko chciało jeść warzywa i wiele innych. Aktualności odpowiadają na potrzeby zarówno doświadczonych kucharzy jak i amatorów.

Kucharski elementarz

Początkującym miłośnikom gotowania przydatna okaże się sekcja porad „ABC gotowania”.  Eksperci kulinarni marki Knorr pokażą krok po kroku, jak przygotować danie, podpowiedzą, na co warto zwracać uwagę, rozpoczynając swoją przygodę z gotowaniem. Efekt? Przygotowanie nawet najbardziej wykwintnego obiadu stanie się niezwykle proste.

Strona przepisy.pl ma swój odpowiednik również w serwisie Facebook (http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad) oraz portalu wideo YouTube (http://www.youtube.com/user/codzisnaobiad).

Społeczność pasjonatów kuchni ma swój nowy adres: www.przepisy.pl. Nie czekaj. Dołącz do nas już dziś!

Załączniki

przepisypl.JPG
image99.9 kB