Komunikat prasowy

Nowy sos pieczarkowy

2011-08-25
Nowy sos pieczarkowy

Grzyby są nieodłącznym elementem tradycyjnej, polskiej kuchni. Dlatego marka Knorr rozszerzyła linię Domowe Smaki o nowy Sos pieczarkowy Knorr.

Grzyby, w różnych formach, bardzo często goszczą na polskich stołach. Niezwykle popularnymi grzybami są pieczarki, a sos na ich bazie należy do jednego z bardziej lubianych. Pasuje on do mięs przyrządzonych na wiele sposobów: pieczonych, grillowanych czy smażonych. Sprawdza się także jako sos do makaronu, ziemniaków czy ryżu. Jeśli mamy ochotę na tradycyjną, polską kuchnię, nowość - Sos pieczarkowy Knorr doskonale wydobędzie smak dania i nada mu wspaniały aromat. Sezon grzybowy trwa, więc sos pieczarkowy to świetny pomysł na jesienny obiad.

Pomysł na obiad: Sos pieczarkowy             

Linia Domowe Smaki marki Knorr pozwala uzyskać smaki tradycyjnych potraw kuchni polskiej, a sosy oparte na grzybach to ważny element jadłospisu Polaków. Dlatego marka Knorr oferuje nowy wariant – Sos pieczarkowy Knorr. Doskonały pieczarkowy smak oraz niezwykły aromat z pewnością przypadną do gustu nie tylko wielbicielom tradycyjnych, domowych dań. Sos pieczarkowy Knorr jest niezastąpiony do takich potraw jak: pulpety, kotlety faszerowane grzybami czy penne po królewsku. Zaletą jest również to, że produkt został oznaczony logo „Wiem, co wybieram”, co oznacza, że zawartość sodu (głównego składnika soli), cukru oraz tłuszczów nasyconych jest zgodna z międzynarodowymi zaleceniami żywieniowymi.