Komunikat prasowy

Weź udział w konkursie nudli Knorr "Ogarnij paczkę" i wygrywaj muzyczne nagrody!

2012-02-23
Weź udział w konkursie nudli Knorr "Ogarnij paczkę" i wygrywaj muzyczne nagrody!

Chcesz zostać artystą? Słuchasz muzyki całymi dniami? Marzysz o nowym odtwarzaczu MP3? Jesteś nudlożercą? Każdy powód jest dobry, by wziąć udział w nowym konkursie nudli Knorr! Do wygrania 4 markowe odtwarzacze MP3 160 GB oraz karty prezentowe o wartości 100 PLN na zakupy w sklepie Empik!

 

Polub fan page www.facebook.com/knorrnudle i dołącz do społeczności nudlożerców! Tam z pomocą specjalnej aplikacji zaprojektuj paczkę nudli w jednym z czterech muzycznych stylów. Słuchasz popu? Stwórz nową paczkę dla Amore Pomidore! Wolisz diabelski metal? Paczka Diabolo pomidoro już czeka! Dla fanów reggae – Ser w ziołach, a dla urodzonych hip-hopowców – Kurczę pieczone! Jeśli ponosi cię fantazja i potrzebujesz więcej narzędzi, by stworzyć wymarzony projekt, wyślij do znajomych z portalu Facebook za pomocą aplikacji specjalną prośbę o pomoc. Każde trzy prośby to kolejne narzędzie do projektowania paczki.

Dzieło skończone? Czas się pochwalić! Opublikuj projekt, by trafił do rankingu, i czekaj na głosy. Do drugiego etapu przejdzie 12 prac – po 3 wykonane w każdym stylu muzycznym. Pod uwagę będzie brana nie tylko ilość zebranych głosów, ale też pomysł na paczkę i kreatywność autora projektu. A potem czas na prawdziwą walkę – walkę na głosy! Wygrywają 4 projekty paczek, po jednym w każdym stylu muzycznym, które łącznie w pierwszym i drugim etapie zbiorą największą ilość głosów. Jest o co walczyć! Zwycięzcy zgarną markowe odtwarzacze MP3 160 GB! Pozostali finaliści też nie zostaną z pustymi rękami – otrzymają karty prezentowe o wartości 100 PLN na zakupy w sklepie Empik.

Konkurs trwa od 22 lutego do 3 kwietnia 2012 r.

Więcej informacji na www.facebook.com/knorrnudle. Regulamin konkursu dostępny na www.facebook.com/knorrnudle w zakładce konkursowej.