Komunikat prasowy

Produkt Roku 2014 dla marki Knorr - wyróżnienie dla Fix Knorr Rurki Arrabiata z kurczakiem oraz Sosów do warzyw na ciepło

2014-04-08
Produkt Roku 2014 dla marki Knorr - wyróżnienie dla Fix Knorr Rurki Arrabiata z kurczakiem oraz Sosów do warzyw na ciepło

Wyróżnienie Produkt Roku 2014 przyznane produktom Knorr to dowód zaufania, jakim obdarzają je konsumenci. W badaniu potwierdzili oni ich atrakcyjność oraz zadowolenie z ich używania w swoich kuchniach.

Przyznane produktom Knorr wyróżnienia to rezultat badania przeprowadzonego przez instytut badawczy Ipsos wśród 5000 respondentów. Zostali oni poproszeni o opinię na temat nowych lub istotnie zmodyfikowanych w ciągu ostatniego roku produktów branży FMCG. W ankiecie określali ich atrakcyjność oraz zadowolenie z ich używania.

W kategorii fixów konsumenci najlepiej ocenili Fix Knorr Rurki Arrabiata z kurczakiem, który pomaga im szybko i prosto przyrządzić apetyczny makaron ze znanym włoskim sosem. Dodatek papryki i pieprzu cayenne sprawia, że lubiany sos pomidorowy występuje w smacznej pikantnej odsłonie. Niezwykły aromat zawdzięcza kompozycji suszonych ziół i przypraw, m.in. tymianku, rozmarynu, natki pietruszki i czosnku.

Respondenci wyróżnili także Sosy do warzyw na ciepło Knorr. Przyznane produktom czerwone logo „Produkt Roku 2014” to kolejny dowód na wielki sukces, jaki odniosły one na rynku. Mając do dyspozycji aż 4 warianty smakowe: Sos serowo-kremowy do brokułów i kalafiora, Sos czosnkowo-serowy do szpinaku, Sos ziołowo-maślany do mieszanki warzyw oraz Sos tradycyjny do marchewki z groszkiem, konsumenci mogą przyrządzać pyszne, aromatyczne warzywa na ciepło.