Komunikat prasowy

Złoty Paragon 2015 - produkty Knorr znów nagrodzone

2015-05-28
Złoty Paragon 2015 - produkty Knorr znów nagrodzone

Dwa produkty Knorr zostały nagrodzone w renomowanym konkursie „Złoty Paragon 2015 – Nagroda Kupców Polskich". Docenione zostały Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe oraz Przyprawa do mięs.

Nie tylko konsumenci doceniają produkty sygnowane logo Knorr, ale również hurtownicy i detaliści. Najlepszym tego dowodem są nagrody przyznane w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik HURT & DETAL z branży FMCG, którego czytelnicy mogli zagłosować na najlepsze produkty dostępne na sklepowych półkach w 2014 roku.

Knorr króluje w kategorii „Sosy i fixy instant". W poprzedniej edycji pierwsze miejsce otrzymał w niej Fix Spaghettii Bolognese. Tym razem złoty laur obronił Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe Knorr. Produkt pojawił się na półkach w odpowiedzi na kulinarne upodobania Polaków, którzy włoski sos chętnie przygotowują na bazie pomidorów z puszki. Rozwiązuje on dwa największe problemy napotykane przez konsumentów podczas gotowania włoskiej potrawy. Po pierwsze, już nie muszą martwić się o właściwą konsystencję sosu, który teraz będzie gęsty, znakomicie łącząc się z makaronem. Po drugie, dzięki bogactwu ziół i przypraw, w tym oregano, czosnku, pietruszki, kurkumy, cząbru i pieprzu, spaghetti bolognese będzie aromatyczne, idealnie doprawione.

Drugim zauważonym przez hurtowników i detalistów produktem Knorr okazała się specjalistyczna Przyprawa do mięs, która została wyróżniona w kategorii „Przyprawy suche i mokre". Z jej pomocą przyrządzenie każdego dania mięsnego stanie się łatwiejsze, bo pozwala poprawić nie tylko smak, ale również wygląd potrawy, nadając jej apetycznie rumiany kolor. Uniwersalna kompozycja ziół i przypraw pozwoli wzbogacić również potrawy bezmięsne, o czym można się przekonać, wypróbowując receptury szefów kuchni Knorr dostępne na stronie przepisy.pl.