Komunikat prasowy

Fix Lasagne Knorr - włoski smak na polskim talerzu

2015-05-31
Fix Lasagne Knorr - włoski smak na polskim talerzu

Kuchnia włoska, niezwykle smaczna, bazująca na prostych połączeniach składników, ma w Polsce rosnące rzesze zwolenników.  Z pewnością ucieszy ich ta wiadomość – już teraz mogą sięgnąć po nowy FIx Lasagne Knorr, który pomoże przygotować doskonały, odpowiednio gęsty i idealnie doprawiony sos pomidorowy do lazanii.

Fix Lasagne Knorr powstaje z pomidorów, wcześniej rosnących i dojrzewających w słońcu, dzięki czemu są pachnące i doskonale smakują. Ponadto kompozycja zawiera suszone zioła i przyprawy, które codziennie goszczą w kuchni słonecznej Italii: bazylię, tymianek, oregano, rozmaryn, pietruszkę i czosnek. To wyjątkowe połączenie składników pozwoli nam uzyskać prawdziwie włoski smak sosu, a w efekcie całe danie zyska taki charakter.

Nowy Fix Lasagne Knorr rozwiąże także dotychczasowe problemy pojawiające się podczas gotowania dania. Dzięki niemu sos jest odpowiednio gęsty i dokładnie przywiera do płatów makaronu, zapobiegając rozpadaniu się lazanii. W rezultacie potrawa nie tylko doskonale smakuje, ale także estetycznie wygląda na talerzu.

Dokładny przepis na danie w tradycyjnym wydaniu, z mięsem mielonym, znajdziemy na odwrocie opakowania. Możemy też przygotowywać wariacje na temat lazanii, korzystając z przepisów i porad szefów kuchni Knorr na portalu przepisy.pl.

Sugerowana cena detaliczna:

2,99 PLN