Komunikat prasowy

Gorący Kubek Knorr w nowej odsłonie - ten sam doskonały smak bez dodatku glutaminianu sodu

2016-01-27
Gorący Kubek Knorr w nowej odsłonie - ten sam doskonały smak bez dodatku glutaminianu sodu

Suszone warzywa i zioła pochodzące ze zrównoważonych upraw stanowią o wyjątkowości i smaku nowego Gorącego Kubka Knorr. Udoskonalona receptura produktu, bez  glutaminianu sodu i z większymi kawałkami warzyw i ziół, już teraz dostępna jest w odświeżonym graficznie opakowaniu. Smacznego!

Już pierwsze spojrzenie na Gorący Kubek Knorr pozwala zauważyć gruntowną przemianę produktu. Bardziej naturalnie wyglądające i nowoczesne opakowanie jest tylko jedną z kilku wprowadzonych zmian. Zmieniona kompozycja Gorącego Kubka, bazująca na składnikach pochodzących ze zrównoważonych upraw, pozwoliła zachować charakterystyczny i dobrze znany smak bez konieczności dodawania sztucznych ulepszaczy. Już w dotychczasowej recepturze Gorącego Kubka Knorr nie pojawiały się środki konserwujące, a teraz w jego nowej wersji wyeliminowano dodatkowo glutaminian sodu. Ponadto zawartość soli w Gorącym Kubku obniżona została o 24% w stosunku do tych samych produktów dostępnych na rynku w 2005 roku.

"Sukces Gorącego Kubka leży przede wszystkim w naszym konsekwentnym przywiązaniu do znakomitego smaku bez konieczności pójścia na kompromis. Słuchamy uważnie potrzeb naszych konsumentów. Dlatego też zdecydowaliśmy się dołożyć wszelkich starań, by bez zmiany wyjątkowego i charakterystycznego dla marki smaku, do którego przyzwyczajeni są nasi konsumenci, wykluczyć z naszego produktu glutaminian sodu. Odświeżona receptura nie opiera się wyłącznie na bardziej naturalnym smaku, ale również, dzięki większym kawałkom warzyw i ziół, na bardziej naturalnym wyglądzie produktu” - mówi Ewa Pierzyńska, Brand Manager marki Gorący Kubek Knorr.

16 wariacji smakowych sprawia, że Gorący Kubek jest znakomitą przekąską, po którą można sięgnąć zarówno w pracy, podczas przerwy pomiędzy posiłkami, ale także gdy jesteśmy wyjątkowo zajęci i nie mamy czasu na przygotowanie innych dań. Oto ulepszony, i wciąż tak samo smaczny, Gorący Kubek Knorr.

Sugerowana cena detaliczna: 1,49 PLN