Komunikat prasowy

Sezon na ruszcie! "3 kroki do idealnego grilla" od marek Knorr i Hellmann's

2016-04-19
Sezon na ruszcie! "3 kroki do idealnego grilla" od marek Knorr i Hellmann's

Wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego startuje akcja „3 kroki do idealnego grilla”, będąca wspólną inicjatywą Knorr i Hellmann’s - dwóch marek kulinarnych należących do firmy Unilever.

Dopraw mięso przyprawą Knorr, zrób pyszną sałatkę z sosem sałatkowym Knorr i dobierz odpowiedni sos lub ketchup Hellmann’s – oto propozycja marek Knorr i Hellmann’s skierowana do wszystkich miłośników dań z grilla. Zachęca ona, by przygotować się na sezon grillowy i zaopatrzyć się w produkty niezbędne do przygotowania znakomitych dań z grilla.

 „Koncept 3 kroków odnosi się do 3 kategorii produktów stanowiących komplementarną ofertę na sezon grillowy, w tym: przypraw i sosów sałatkowych Knorr oraz ketchupów i dressingów Hellmann’s, które umożliwią nam przygotowanie doskonałych w smaku potraw. Cała akcja uzupełniona została o inspirujące przepisy i porady, które znajdziemy na stronie: www.grill.pl” - mówi Jacek Jabłoński, Brand Manager firmy Knorr.

Nie jest to jednak jedyna propozycja marki Knorr, przygotowana z myślą o nadchodzącym sezonie grillowym. Wszystkich miłośników smacznego, aromatycznego i soczystego mięsa, z pewnością zainteresuje nowa - Przyprawa do grilla Knorr. Jej receptura oparta jest na kompozycji 11 starannie dobranych ziół i przypraw, których smak i aromat udoskonali polędwiczki z grilla, piersi z kurczaka czy soczyste kawałki karkówki. Pozwoli nam to nie tylko na przygotowanie świetnego mięsa, ale również zaoszczędzi czas, który dzięki temu będziemy mogli przeznaczyć dla naszych najbliższych. 

Akcja „3 kroki do idealnego grilla” komunikowana będzie poprzez kanały internetowe, w tym dedykowaną stronę www.grill.pl, oraz prasowe, przede wszystkim przy pomocy specjalnie przygotowanych przepisów i porad, które ułatwią przygotowywanie znakomitych dań z grilla.