Komunikat prasowy

Grill 2018 - niezbędnik miłośnika grilla

2018-05-20
Grill 2018  - niezbędnik miłośnika grilla

Sezon grillowy otwarty! Do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęca prawdziwie letnia pogoda. Czas więc zaopatrzyć się w produkty niezbędne do tego, by dania z rusztu zachwycały doskonałym smakiem i przyciągały wspaniałym aromatem. Oto niezbędnik grillowicza 2018!

Przyprawa do grilla Knorr – doskonała kompozycja w 100% naturalnych składników: suszonych warzyw, ziół i przypraw. Cechują ją uniwersalność, dzięki której zarówno grillowany drób, jak i czerwone mięsa prosto z rusztu będą smakowały wyśmienicie.

Przyprawa do karkówki z grilla Knorr – harmonijne połączenie tylko i wyłącznie naturalnych składników, takich jak czosnek, papryka i kolendra. Znakomice doprawi karkówkę do przygotowania na grillu. Może stanowić aromatyczny składnik marynaty do wieprzowiny.

Przyprawa do grilla pikantna Knorr – w 100% naturalna mieszanka suszonych warzyw, ziół i przypraw dedykowana miłośnikom prawdziwie pikantnych smaków. Składniki, takie jak m.in. papryczki chili, czosnek i cebula, sprawią, że dania z rusztu będą cechować się wyrazistym smakiem oraz intensywnym aromatem.

Przyprawa do kurczaka z grilla Knorr – drób przygotowywany na grillu wymaga specjalnego traktowania. Przyprawa musi nadać mu wyrazistości, jednocześnie nie zagłuszając jego delikatnego smaku. Doskonale z tym zadaniem poradzi sobie Przyprawa do kurczaka z grilla Knorr cechująca się całkowicie naturalnym składem. Cebula, czosnek, papryka i pieprz cayenne zostały w niej skomponowane w idealnych proporcjach. Efekt to wyśmienicie doprawione skrzydełka z rusztu, pachnące filety i wyraziste w smaku grillowane nóżki.

Przyprawa do warzyw z grilla Knorr – to znakomita propozycja dla wielbicieli chrupiących warzyw prosto z grilla. Podkreśli ich smak dzięki idealnemu połączeniu łagodnej papryki, cebuli, czosnku, szczypty curry i nuty gorczycy.